Javítási megbízások

Válasszon megbízható kézműveseket közvetítők nélkül, és akár 40% -ot spóroljon meg!

  1. Töltse ki az alkalmazást
  2. Szerezzen árajánlatokat a mesterektől
  3. Válasszon művészeket ár és vélemények alapján

Feladatok

Munka és együttműködés Qjob-al

Kínálatunk magánszereplőknek és szolgáltató cégeknek
Hogyan lehetsz szakember? A mi csoportunk...
kb. 9 szóból álló szöveg felmondása 5 mp. hosszú reklám spothoz.Szöveg van. Kérem olyanok jelentkezzenek, akiknek van hasonló tapasztalata, tud küldeni mintát és van szükséges technikai felszerelése, hogy professzionálisan elvégezze a munkát.
1 500 Ft

Róbert

Körülbelül 1000 szórólapot kell autók szélvédőjén elhelyezni a 9. kerületben.A feladat kb. 2 órát vesz igénybe.Fizetés: 2500 Ft
Budapest, Mester u., Magyarország
2 500 Ft

Krisztián

Sámánt keresünk teaceremóniára, vendégek füstölésére és a dorombon, tamburinon való játékra.
20 000 Ft

mira

60 éves nagyapám születésnapjának megrendezése.
Kisújszállás, Vásár u. 37, 5310 Magyarország
60 000 Ft

Lajos

png
Erdei pavilont kell foglalni Normafán október 28-én 9-17:00ig. A bejárattól jobbra második lesz az, amire gondolok. Legfőbb feltétel - a pavilon legyen tetőtéri, grillezővel ellátott. A pavilont személyesen kell foglalni addig, ameddig meg nem érkezek a helyszínre.
Budapest, Eötvös út 59, 1121 Magyarország
6 000 Ft

Balázs

00%-os gyümölcslevek és egyéb termékek eladására, telefonos salesre keresek embereket. Fizetés eladott termék után jár.
1 Ft

Laci

Szórólapok terjesztése Lurdy háznál.Hétfőn 16:00tól - 18:00ig.
Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14, 1097 Magyarország
Kockázatmentes üzlet
5 000 Ft

Anastasia

Dunaújvárosban, az Intercisa múzeumban megrendezésre kerülő történelmi témájú előadást kell FB live formátumban közvetíteni. Szerencsés lenne nem telefonról, jó minőségben. Ehhez jön, a rendezvényen előadó és részvevők fotózásra!
Dunaújváros, Városháza tér 4, 2400 Magyarország
35 000 Ft

John

A 6. kerületben kell szórólapokat elhelyezni autók szélvédőjén.A feladat kb. 1 órát vesz igénybe.Fizetés: 1200 Ft
Budapest, VI. kerület, Magyarország
1 200 Ft

Krisztián

Egy természetvédelmi tábor kerettörténetében való szereplésre szeretném felkérni Zsozeatyát, a szereplés az ember stílusának megfelelő komolyságú lenne, főleg kisiskolás gyerekek szórakoztatására és a természetvédelem fontosságára való felhívára van kitalálva. Személy szerint nagyon örülnék a segítségnek hiszen 15. éve kerül megrendezésre a tábor és sajnos egyre kevesebb jelentkezővel tudjuk elindítani.
Galgahévíz, Bika-tó, 2193 Magyarország
0 Ft

Ádám