Javítási megbízások

Válasszon megbízható kézműveseket közvetítők nélkül, és akár 40% -ot spóroljon meg!

  1. Töltse ki az alkalmazást
  2. Szerezzen árajánlatokat a mesterektől
  3. Válasszon művészeket ár és vélemények alapján

Feladatok

Munka és együttműködés Qjob-al

Kínálatunk magánszereplőknek és szolgáltató cégeknek
Hogyan lehetsz szakember? A mi csoportunk...
A 7. kerületben kell 500-600 szórólapot autók szélvédőjén elhelyezni.A feladat kb. 1 órát vesz igénybeFizetés: 1500 Ft
Budapest, VII. kerület, Magyarország
1 500 Ft

Krisztián

Budapesten a X kerületben kéne szórólapokat rakodni a kocsik szélvédőjére.A munka után a bejárt utcákat ellenőrzöm.
Budapest, Köki Terminál, 1191 Magyarország
8 000 Ft

Dániel

I need a photographer for a social event. Date: Oct 17 at 13:30. Both the ceremony and the party places are located on district 1.
Budapest, District I., Hungary
15 000 Ft

Rodrigo Hernandez

Értékesítőt keresek, online szolgáltatások értékesítésére jutalékos bérezésben.Első sorban olyan embert keresek aki mellékállásként végezné az értékesítést.A szolgáltatások értéke 50.000 és 1.000.000 Ft között van. Az értékesített szolgáltatások árából 15% jutalékot tudok biztosítani azonnal a szerződés kötést követően.A szolgáltatások az országban bárhol értékesíthetőek elsősorban cégek számára.
Magyarország
100 000 Ft

Bálint

Csak polgári szertartás szeretnènk szűk családi körben kb 15fő. Helyszint Balatonakarattyai magasparton szeretnènk a szertartást, utanna fotozást, majd valahol a környèken elfogyasztani egy vacsorát ès egy tortát.
Veszprém, Magyarország
0 Ft

Balázs

Regisztrálj a megadott linken, és tölts ki legalább 3 kérdőívet sikeresen, amikért egyébként már alapjában véve is kapsz pénzt. bit.ly/3ex3DZoAdj ajánlatot, és én felveszem veled a kapcsolatot.
12 000 Ft

Ágoston

Egy természetvédelmi tábor kerettörténetében való szereplésre szeretném felkérni Zsozeatyát, a szereplés az ember stílusának megfelelő komolyságú lenne, főleg kisiskolás gyerekek szórakoztatására és a természetvédelem fontosságára való felhívára van kitalálva. Személy szerint nagyon örülnék a segítségnek hiszen 15. éve kerül megrendezésre a tábor és sajnos egyre kevesebb jelentkezővel tudjuk elindítani.
Galgahévíz, Bika-tó, 2193 Magyarország
0 Ft

Ádám

Olyan ügynökségeket keresünk, akik le tudnak bonyolítani egy teljes kóstoltatást Budapesten, akár több napon át. A termék fagyasztott, mikróba kell tenni utánna kínálni.
Budapest, Hungary
100 000 Ft

Emese

Pomázról Szigetszentmiklósra szeretnénk július 25-én hajnalban hazajutni 3 fő 2 felnőtt 1 gyerek
Pomáz, Orlovácz u. 15, 2013 Magyarország
8 000 Ft

Krisztina

kb. 9 szóból álló szöveg felmondása 5 mp. hosszú reklám spothoz.Szöveg van. Kérem olyanok jelentkezzenek, akiknek van hasonló tapasztalata, tud küldeni mintát és van szükséges technikai felszerelése, hogy professzionálisan elvégezze a munkát.
1 500 Ft

Róbert